چگونه یک کاغذ دیواری مناسب انتخاب کنید.

کاغذ دیواری

[vc_row][vc_column][vc_column_text]کاغذ دیواری سالهاست که برای پوشش و زیبا تر جلوه دادن دیوارهای منازل از آن استفاده میشود.

شاید باورتان نشود اما استفاده از پوشش های کاغذی برای دیوار های سابقه بسیار طولانی دارد. بیش از چند صد سال از اولین باری که از کاغذ دیواری برای پوشش دیواهای منازل استفاده شد میگذرد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”16108″ img_size=”400*300″ alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تولید کاغذ دیواری کار پیچیده ای است

ایجاد و چاپ کاغذ دیواری زیبا چیزی نیست که بتوان برای تولید آن عجله کرد. کاغذ دیواری می تواند سالها در خانه ها و ساختمان ها باقی بماند ، بنابراین تهیه کاغذ دیواری های باکیفیت که آزمایش زمان را پشت سر می گذارد ، مهم است.

از طراحی های اولیه تا تولید کاغذ با کیفیت و نوع چاپ . تمام این مراحل متفاوت به نوبه خود بسیار با اهمیت هستند.

مراحل تولید کاغذ دیواری

برای تولید انواع و طرح های گوناگون کاغذ دیواری مراحل متعددی طی خواهد شد.

طراحی

این مرحله میتواند سرنوشت فروش یک مجموعه را تعیین نماید. اولین نکته ای که میتواند به انتخاب یک کاغذ دیواری منجر شود طرح آن است.

مشتریان ما طرح های زیبا و منحصر به فردی را متناسب با نیاز خود انتخاب می کنند . در مرحله طراحی پوشش دیواری مناسب ،به بررسی نیاز ها ، خواستها ، ترند ها  و سلایق گوناگون پرداخته خواهد شد.

این روش موثر ترین راه برای تولید یک طرح کاغذ دیواری مورد پسند عموم خواهد بود.

تولید مهر چاپ کاغذ دیواری

بر اساس طراحی ایجاد شده قالب یا مهر چاپ تولید میشود. در این مرحله دقت میشود تا تمامی جنبه های طراحی در نظر گرفته شود.

تولید نمونه اولیه

در این مرحله قبل از تولید انبوه کاغذ دیواری نمونه اولیه تولید خواهد شد. این موضو به این جهت است که اطمینان حاصل شود که طرح تولید شده دارای ایراد نبوده و بتواند مقبولیت اولیه را دارا باشد.[/vc_column_text][vc_single_image image=”16114″ img_size=”400*400″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

انتخاب کاغذ دیواری مناسب

کاغذ پوشش دیواری منزل و یا فضای اداری شما خواهد بود . باید در انتخاب ان بیشترین تمرکز را داشته باشید.

این پوشش معمولا زمان طولانی دیوار های خانه یا محل کار شما را خواهد پوشاند!!

امروز رواج انواع کاغذ دیواری در منازل بسیار زیاد شده است. امروز چند پیشنهاد برای انتخاب کاغذ دیواری برای شما داریم.

انتخاب کاغذ دیواری مطابق با سبک اتاق

ابتدا سبک اتاق را که تزیین می کنید در نظر بگیرید:

اگر رمانتیک است ، با استفاده از خطوط ظریف و گل ها با خطوط ریز و در رنگ های پاستیل کم رنگ ، گلهای لطیف و ضمینه های گلدار را امتحان کنید. این انتخاب به بهبود فضای رمانتیک شما کمک ئخواهد کرد.

اگر سبک خانه شما معاصر یا براساس مد به جلو طراحی گردیده ، طرح های هندسه ی جسورانه و براق و با رنگ های نقره ای و یا طلایی را در نظر بگیرید. طراحی های انتخاب شده ترند سال را بررسی کنید.

اگر از دکوراسیون سنتی استفاده میکنید ، طرح های ساده و مکمل کاغذ دیواری را نتخاب کنید. این انتخاب به نحوی باشد که کاملاً با مبلمان و دکوراسیون سنتی هماهنگ هستند.[/vc_column_text][vc_single_image image=”16107″ img_size=”400*300″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

چگونه از کاغذ دیواری در اتاق استفاده کنید

الان قصد دارم تا چند روش رو برای استفاده از کاغذ دیواری در منازلتون به شما پیشنهاد کنم.

 معمولا نمیتوان از یک روش برای تمام اتاق ها استفاده کرد:

  • هر چهار دیوار را با کاغذ دیواری مناسب بپوشانید. یک طراحی نوار ساده و کلاسیک که به صورت افقی در هر چهار دیوار نصب شده است ، جلوه ای تازه و معاصر را می بخشد. طرح های در مقیاس بزرگ و ساده را انتخاب کنید. این روش یک اتاق را تحت الشعاع قرار نمی دهد اما یک روش مرسوم ، مد روز را ایجاد می کند.
  • یک دیوار را برجسته کنید. برای برجسته کردن یک منطقه از اتاق ، مانند پشت یک مبل یا تختخواب ، یک الگوی نمایشی و جسورانه را انتخاب کنید. طرح هایی با اشاره فلزی ، میکا یا براق ، لمس براق جلوه باشکوهی را ارائه می دهد. استفاده از پوستر ها نیز میتواند یک انتخاب مناسب تلقی شود.
  • میتوانید از روش برجسته کردن چند دیوار بصورت تصادفی اسفاده کنید. هر بخش از فضا را با توجه به ابعاد و دسترسی به بخشهای گوناگون تقسیم نماید. دیوار های تصادفی را برجسته نمایید.
  • سقف های زیبای دوره ملکه ویکتوریا زیبایی منحصر بفردی به فضای شما خواهد بخشید. این امکان را همیشه در ذهن خود داشته باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *